Lidhje

SHBA-Meksikë, takim i nivelit të lartë për çështjet e sigurisë


SHBA-Meksikë, takim i nivelit të lartë për çështjet e sigurisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

Me migrimin që vazhdon të jetë një çështje urgjente, Sekretari i Shtetit Antony Blinken, Sekretari i Sigurisë Kombëtare Alejandro Mayorkas dhe zyrtarë të tjerë amerikanë zhvilluan bisedime të nivelit të lartë për çështjet e sigurisë me Presidentin Meksikan.

XS
SM
MD
LG