Lidhje

Bie numri i infektimeve dhe shtrimeve në spital nga COVID-19


Bie numri i infektimeve dhe shtrimeve në spital nga COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Ndërsa bie numri i përditshëm i infektimeve dhe shtrimeve në spital si rezultat i pandemisë, numri i amerikanëve që udhëtojnë ka filluar të rritet. Agjencia amerikane e transportit dhe sigurisë thotë se vetëm të premten e kaluar, rreth 2,1 milionë njerëz kaluan pikat e kontrollit të sigurisë.

XS
SM
MD
LG