Lidhje

Përgatitjet për zgjedhjet komunale në komunën e Gjakovës


Përgatitjet për zgjedhjet komunale në komunën e Gjakovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

Më 17 tetor në Kosovë mbahen zgjedhjet lokale. Në kuadër të mbulimit të fushatës për këto zgjedhje, Zëri i Amerikës do të sjellë opinionin e qytetarëve dhe organizatave të shoqërisë civile për problemet me të cilat përballen disa nga komunat më të mëdha.

XS
SM
MD
LG