Lidhje

Vaksinimi i detyruar nxit imunizime dhe protesta


Vaksinimi i detyruar nxit imunizime dhe protesta
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:26 0:00

Ndërsa numri i përgjithshëm i të infektuarve me COVID-19 në Shtetet e Bashkuara po bie, masa e vaksinimit të detyruar po nxit imunizimin mes disa punonjësve dhe protesta nga disa të tjerë.

XS
SM
MD
LG