Lidhje

Investime të mangëta në fushën e kërkimit shkencor për bujqësinë


Investime të mangëta në fushën e kërkimit shkencor për bujqësinë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:21 0:00

Në Shqipëri, megjithë nevojat në rritje të popullatës dhe industrisë përpunuese për produkte bujqësore dhe blegtorale, investimet në fushën e kerkimit shkencor në bujqësi vazhdojnë të jenë të mangëta.

XS
SM
MD
LG