Lidhje

Vaksinimi i grave shtatëzëna kundër COVID-19


Vaksinimi i grave shtatëzëna kundër COVID-19
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:09 0:00

Mjekët dhe mamitë po u bëjnë thirrje që të vaksinohen grave që priten të bëhen nëna. Shifrat e reja nga Shërbimi Shëndetësor Kombëtar në Mbretërinë e Bashkuar tregojnë se pothuajse një e pesta e të sëmurëve rëndë me COVID-19 janë gra shtatzëna të pavaksinuara.

XS
SM
MD
LG