Lidhje

FMN, thirrje Shqipërisë të jetë e kujdesshme me investimet e mëdha publike


FMN, thirrje Shqipërisë të jetë e kujdesshme me investimet e mëdha publike
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Një mision i Fondit Monetar Ndërkombëtar, tha sot se ekonomia e Shqipërisë tregoi qëndrueshmëri ndaj dy goditjeve të mëdha, atë tërmetit të fundvitit 2019 dhe pandemisë

XS
SM
MD
LG