Lidhje

Përleshje dhe të plagosur gjatë një operacioni të policisë në veriun e Kosovës


Përleshje dhe të plagosur gjatë një operacioni të policisë në veriun e Kosovës
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:36 0:00

Dhjetë pjesëtarë të policisë së Kosovës dhe një pjesëtar i komunitetit serb janë plagosur të mërkurën gjatë një përplasjeje mes policisë dhe grupeve të protestuesve serbë në veri, që kundërshtuan një operacion për sekuestrimin e mallrave të kontrabanduara në disa qytete.

XS
SM
MD
LG