Lidhje

Qendra “Shpresë” në mbështetje të personave me probleme mendore


Qendra “Shpresë” në mbështetje të personave me probleme mendore
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:43 0:00

Në Shqipëri, vitet e fundit po vërehet një shtim i rasteve të përsonave me probleme të shëndetit mendor. Në qendrën ditore “Shpresë”, trajtohen një numër përsonash të braktisur apo jetim, të cilët vuajnë nga problemet e shëndetit mendor dhe atij fizik.

XS
SM
MD
LG