Lidhje

“Mesdheu”, një film për krizën e emigrantëve në Evropë


“Mesdheu”, një film për krizën e emigrantëve në Evropë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:53 0:00

Kriza e emigrantëve në Detin Mesdhe si dhe vuajtjet e tyre në një film. “Mediterraneo”, një film bazuar në një histori të vërtetë, tregon se si u shpëtuan më shumë se 62 mijë emigrantë në detin Mesdhe.

XS
SM
MD
LG