Lidhje

Avancimi bërthamor i Iranit po rrit shqetësimin e Izraelit


Avancimi bërthamor i Iranit po rrit shqetësimin e Izraelit
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00

Ndërsa Shtetet e Bashkuara dhe vendet partnere paralajmërojnë se po skadon afati për të arritur një marrëveshje të re bërthamore me Iranin, zyrtarët izraelitë dhe analistët paralajmërojnë se Teherani është shumë pranë arritjes së kapaciteteve nukleare

XS
SM
MD
LG