Lidhje

Maqedonia e Veriut, numri i viktimave nga Covid-19 kalon 7 mijë


Maqedonia e Veriut, numri i viktimave nga Covid-19 kalon 7 mijë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:04 0:00

Në Maqedoninë e Veriut po bëhet vaksinimi me dozën e tretë përforcuese të prodhuesit Pfizer për personat me së mundje shoqëruese dhe për ata të cilët kanë marrë më parë dy dozat e vaksinave kineze Sinopharm dhe Sinovac.

XS
SM
MD
LG