Lidhje

Patriarku Bartolomeu nis takimet në SHBA


Patriarku Bartolomeu nis takimet në SHBA
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:08 0:00

Pasi kaloi një natë në spital, Patriarku Ekumenik Bartolomeu nisi takimet e tij në Uashington teksa u prit nga presidenti Biden dhe Sekretari i Shtetit, Antony Blinken. Patriarku i Kostandinopojës ndodhet për një vizitë 12 ditore në SHBA.

XS
SM
MD
LG