Lidhje

Çfarë është COVID-i i zgjatur dhe si mund të kurohet


Çfarë është COVID-i i zgjatur dhe si mund të kurohet
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:34 0:00

Disa nga simptomat e sëmundjes së zgjatur të shkaktuar nga koronavirusi janë lodhja kronike, turbullimi i mendimit, pagjumësia, probleme në zemër dhe vështirësi në frymëmarrje.

XS
SM
MD
LG