Lidhje

Shqipëri, projekt buxheti 2022: Rritja ekonomike 4.1%


Shqipëri, projekt buxheti 2022: Rritja ekonomike 4.1%
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:01 0:00

Në Shqipëri ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Delina Ibrahimaj tha sot se dy objektivat kryesore të Projekt buxhetit të vitit 2022 janë konsolidimi i rimëkëmbjes ekonomike dhe i qëndrueshmërisë fiskale të vendi

XS
SM
MD
LG