Lidhje

Dy vendime të KLGJ-së rrezikojnë t’u ofrojnë gjyqtarëve mburojë përballë ILD-së


Dy vendime të KLGJ-së rrezikojnë t’u ofrojnë gjyqtarëve mburojë përballë ILD-së
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:31 0:00

Dy vendime të njëpasnjëshme të KLGJ rrezikojnë të kthehen në një mburojë për gjyqtarët përballë ILD. Si për rastin e një gjyqtareje të Apelit të Tiranës, për të cilën ishte kërkuar shkarkimi, ashtu dhe më pas për dy gjyqtarë të Apelit të Vlorës KLGJ-ja ka vendosur pezullimin e procedimit disiplinor

XS
SM
MD
LG