Lidhje

Drejtori i OBSH-së thotë se pandemia është shumë larg fundit


Drejtori i OBSH-së thotë se pandemia është shumë larg fundit
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:34 0:00

Drejtori i Përgjithshëm i Organizatës Botërore të Shëndetësisë thotë se pandemia e koronavirusit është "shumë larg fundit" pasi rastet e infektimit dhe vdekjeve janë në rritje. Dr. Tedros Adhanom Ghebreyesus foli në Gjenevë gjatë raportimit të organizatës për COVID-19.

XS
SM
MD
LG