Lidhje

Tiranë: Studim mbi denoncimet ndaj korrupsionit dhe drogave


Tiranë: Studim mbi denoncimet ndaj korrupsionit dhe drogave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:05 0:00

Në Tiranë, sipas një monitorimi të Qendrës studimore "Fol", vitin e fundit në sistemin e drejtësisë u regjistruan një numër i konsiderueshëm denoncimesh për krimet e narkotikëve dhe të korrupsionit

XS
SM
MD
LG