Lidhje

Kryemadhi: E ashtuquajtura opozitë tango teatrale me mazhorancën në kurriz të shqiptarëve


Kryemadhi: E ashtuquajtura opozitë tango teatrale me mazhorancën në kurriz të shqiptarëve
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:53 0:00

Në një intervistë për “Zërin e Amerikës” kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim Monika Kryemadhi foli mbi zhvillimet më të fundit politike në Shqipëri dhe qasjen e kësaj force politike pas dinamikave të reja që kanë përfshirë kryesisht opozitën shqiptare.

XS
SM
MD
LG