Lidhje

SHBA, nis shpërndarja e vaksinës Pfizer për fëmijët


SHBA, nis shpërndarja e vaksinës Pfizer për fëmijët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:41 0:00

Të shtunën në Shtetet e Bashkuara filloi shpërndarja e vaksinave Pfizer për fëmijët, e cila të premten mori autorizimin e Administratës së Ushqimit dhe Ilaçeve për përdorim urgjent tek fëmijët e moshës nga 5 deri 11 vjeç.

XS
SM
MD
LG