Lidhje

OSBE: Përfaqësimi i grave shqiptare në vendim-marrje, një sfidë e vazhdueshme për institucionet dhe shoqërinë civile


OSBE: Përfaqësimi i grave shqiptare në vendim-marrje, një sfidë e vazhdueshme për institucionet dhe shoqërinë civile
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Në Tiranë, organizatat perëndimore, që ndihmojnë zhvillimin e demokracisë dhe të drejtave njerëzore, nxitën institucionet dhe shoqërinë civile të zgjerojnë më tej përfaqësimin e grave dhe vajzave në institucionet vendim-marrëse.

XS
SM
MD
LG