Lidhje

Sinjalizuesja e Facebook-ut kundër ndryshimit të emrit të kompanisë


Sinjalizuesja e Facebook-ut kundër ndryshimit të emrit të kompanisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në fjalimin e saj të parë që pas publikimit të disa dokumenta dëmtues në lidhje me funksionimin e brendshëm të Facebookut, sinjalizuesja Haugen i kërkoi ish-shefit të saj, Zuckerberg, të jepte dorëheqjen dhe të lejonte ndryshimin, në vend që të harxhonte burime të tjera për të bërë riemërtimin

XS
SM
MD
LG