Lidhje

Tiranë: Premiera e filmit artistik "Katrori i Pushtetit", kushtuar gazetarëve shqiptarë dhe lirisë së medias


Tiranë: Premiera e filmit artistik "Katrori i Pushtetit", kushtuar gazetarëve shqiptarë dhe lirisë së medias
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Regjisori i njohur shqiptar Robert Budina shfaqi sot në Tiranë filmin e tij të ri artistik titulluar “Katrori i Pushtetit”. Në qendër të filmit janë 3 gazetare dhe një redaksi telezioni, të përfshirë në raportimin e lajmeve, teksa përballen me krimin, korrupsionin dhe vet hallet e jetës së tyre.

XS
SM
MD
LG