Lidhje

SHBA, homazhe për Sekretarin e parë afrikano-amerikan të Shtetit


SHBA, homazhe për Sekretarin e parë afrikano-amerikan të Shtetit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Qindra vetë, përfshirë presidentin Joe Biden dhe ish-presidentët të Shteteve të Bashkuara, morën pjesë në funeralin e Sekretarit të parë afrikano-amerikan të Shtetit, Colin Powell të premten në Uashington.

XS
SM
MD
LG