Lidhje

Sfidat e qyteteve turistike në Shqipëri me pandeminë, Saranda një destinacion në rritje


Sfidat e qyteteve turistike në Shqipëri me pandeminë, Saranda një destinacion në rritje
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:58 0:00

Qytetet turistike në Shqipëri u përballën këtë vit me pasojat e pandemisë, por edhe me probleme në menaxhimin e territorit dhe mjedisit. Kryetari i Bashkisë së Sarandës, Adrian Gurma thotë se megjithë këto sfida Saranda po kthehet në një destinacion turistik në rritje.

XS
SM
MD
LG