Lidhje

SHBA heq ndalimin e udhëtimeve për shkak të pandemisë


SHBA heq ndalimin e udhëtimeve për shkak të pandemisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Shtetet e Bashkuara hoqën të hënën kufizimet në udhëtime për një listë të gjatë vendesh, përfshirë Meksikën, Kanadanë dhe pjesën më të madhe të Evropës, duke i lejuar turistët të hyjnë në vend dhe familjet të ribashkohen pas më shumë se një viti e gjysmë kufizimesh për shkak të pandemisë

XS
SM
MD
LG