Lidhje

Rritet kostoja për të varfërit


Rritet kostoja për të varfërit
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

Në SHBA grupet dhe organizatat që ndihmojnë të varfërit janë përballur vitet e fundit me rritjen e kërkesave për ndihmë nga njerëzit dhe familjet në nevojë si rezultat i pasojave të shkaktuara nga pandemia. Aktualisht, këto grupe po përballen me një sfidë të re, rritjen e çmimeve të ushqimeve

XS
SM
MD
LG