Lidhje

Dua Lipa, artistja shqiptaro-britanike nderohet për rol të shquar udhëheqës në botë


Dua Lipa, artistja shqiptaro-britanike nderohet për rol të shquar udhëheqës në botë
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:00 0:00

Me rastin e 60 vjetorit të Këshillit të Atlantikut, ylli i muzikës me origjinë shqiptare, u vlerësua për rolin e saj në fuqizimin e grave, mbrojtjen e të drejtave të njeriut, humanizmin dhe frymëzimin e të rinjve

XS
SM
MD
LG