Lidhje

Shtëpia e Bardhë, pritshmëri të ulëta për takimin Biden-Xi


Shtëpia e Bardhë, pritshmëri të ulëta për takimin Biden-Xi
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Shtëpia e Bardhë ka sinjalizuar se nuk pret shumë nga takimi virtual i së hënës mes Presidentit amerikan Biden dhe atij kinez Xi Jinping. Takimi pritet të përqendrohet në menaxhimin e rregullave të konkurrencës mes dy vendeve rivale, por nuk ka të ngjarë të përfundojë me një zgjidhje

XS
SM
MD
LG