Lidhje

Incidenti në filmin “Rust” dhe siguria në skenat e xhirimit të filmave


Incidenti në filmin “Rust” dhe siguria në skenat e xhirimit të filmave
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:46 0:00

Incidenti fatal gjatë xhirimit të një skene të filmi "Rust" ka ngritur shqetësime për sigurinë gjatë xhirimit të filmave. Autoritetet janë ende duke hetuar incidentin me armë të 21 tetorit në Nju Meksiko.

XS
SM
MD
LG