Lidhje

BE-ja sanksione të reja ndaj Bjellorusisë


BE-ja sanksione të reja ndaj Bjellorusisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:58 0:00

Ministrat e Jashtëm të Bashkimit Evropian pritet të zgjerojnë sanksionet kundër Bjellorusisë, lidhur me bllokimin e emigrantëve në kufijtë e Bjellorusisë me Poloninë, Letoninë dhe Lituaninë.

XS
SM
MD
LG