Lidhje

Rusia hedh poshtë akuzat për rrezikimin e astronautëve në ISS


Rusia hedh poshtë akuzat për rrezikimin e astronautëve në ISS
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Zyrtarët rusë hodhën poshtë të martën akuzat se kishin vënë në rrezik astronautët në bordin e Stacionit Ndërkombëtar të Hapësirës, ndërsa Moksa kreu një provë me armë në hapësirë duke shkatërruar një satelit. Zyrtarët amerikanë e quajtën veprimin e Mokës të pamatur dhe të papërgjegjshëm.

XS
SM
MD
LG