Lidhje

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë në Bruksel – përplasje mbi çështjet që duhet të diskutohen


Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë në Bruksel – përplasje mbi çështjet që duhet të diskutohen
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:42 0:00

Delegacionet e Kosovës dhe Serbisë po qëndrojnë në Bruksel për të diskutuar zbatimin e marrëveshjeve të arritura në bisedimet e deritashme për normalizimin e marrëdhënieve ndërmjet të dyja vendeve. Nga kjo varet edhe nëse do të ketë një takim të nivelit më të lartë politik.

XS
SM
MD
LG