Lidhje

Prova e vaksinimit në Kaliforni dhe debatet mbi efektshmërinë e kësaj mase


Prova e vaksinimit në Kaliforni dhe debatet mbi efektshmërinë e kësaj mase
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:38 0:00

Në kontenë e Los Anxhelosit në Kaliforni, klientët duhet të tregojnë prova të vaksinimit të plotë ndaj COVID-19 për të hyrë në lokale, klube nate, kantina vere dhe vende të tjera. Rregulli i ri – i cili hyri në fuqi më 8 nëntor – konsiderohet të jetë një nga më të ashpërit në Amerikë.

XS
SM
MD
LG