Lidhje

Analistët, formati aktual i bisedimeve Kosovë-Serbi s'garanton marrëveshje të shpejtë përfundimtare


Analistët, formati aktual i bisedimeve Kosovë-Serbi s'garanton marrëveshje të shpejtë përfundimtare
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:41 0:00

Zyrtarë evropianë dhe amerikanë u kanë bërë thirrje Kosovës dhe Serbisë për përparim në bisedime. Por analistët në Prishtinë, thonë se me formatin aktual të bisedimeve vështirë që mund të ketë përparim drejt asaj marrëveshjeje.

XS
SM
MD
LG