Lidhje

Vizita e sekretarit Blinken në Afrikë


Vizita e sekretarit Blinken në Afrikë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:26 0:00

Sekretari amerikan i shtetit, Antony Blinken u bëri thirrje udhëheqësve afrikanë që të ofrojnë qeverisje më të mirë për populljt e tyre mes kërcënimeve nga ekstremizmit të dhunshëm, autoritarizmit dhe korrupsionit në rritje, në të gjithë kontinentin

XS
SM
MD
LG