Lidhje

Presidenti Biden merr masa për uljen e çmimeve të karburantit dhe mallrave


Presidenti Biden merr masa për uljen e çmimeve të karburantit dhe mallrave
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:48 0:00

Ndërsa amerikanët përballen me çmime të larta për mallrat dhe karburantin, presidenti Joe Biden thotë se po ndërmerr hapa të rëndësishëm për të lehtësuar barrën e konsumatorëve duke hapur rezervat strategjike të karburantit dhe masa të tjera.

XS
SM
MD
LG