Lidhje

Berisha: Jo parti të re. Kuvendi ka të drejtë të shkarkojë Bashën


Berisha: Jo parti të re. Kuvendi ka të drejtë të shkarkojë Bashën
please wait

No media source currently available

0:00 0:13:05 0:00

Në Shqipëri, ish kryeministri dhe drejtuesi i Partisë Demokratike, Sali Berisha përjashton në mënyrë kategorike, krijimin e një force të re politike. Ai shprehet i bindur se kuvendi i thirrur prej tij dhe mbështetësve të tij më 11 dhjetor do të shënojë një rithemelim të kësaj partie

XS
SM
MD
LG