Lidhje

Kosovë: Vazhdojnë hetimet dhe reagimet për vrasjen e trefishtë në Deçan


Kosovë: Vazhdojnë hetimet dhe reagimet për vrasjen e trefishtë në Deçan
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:43 0:00

Autoritetet e rendit në Kosovë thanë sot se janë duke kryer hetime të ngjeshura në disa shtigje për të zbuluar dhe vënë para drejtësisë autorët e incidentit të së premtes në mbrëmje, që la pas vetes tre të vrarë dhe një të plagosur.

XS
SM
MD
LG