Lidhje

Sulmet kibernetike të Kinës, arma e shekullit të 21-të


Sulmet kibernetike të Kinës, arma e shekullit të 21-të
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Sipas qeverisë amerikane dhe qeverive të vendeve të tjera, Kina është përgjegjëse për ndërhyrjen kompjuterike më të madhe të kryer ndonjëherë, me vjedhje të mesazheve të postës elektronike dhe të dhënave të tjera nga organizata të ndryshme.

XS
SM
MD
LG