Lidhje

Festime në Vlorë për 109-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë


Festime në Vlorë për 109-vjetorin e shpalljes së Pavarësisë
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:00 0:00

Flamuri Kombëtar i Shqipërisë u ngrit sot në Vlorë në 109- vjetorin e shpalljes së Pavarësisë. Qindra banorë të Vlorës dhe të ardhur nga hapësirat shqiptare dolën tek Monumenti i Pavarësisë në Sheshin e Flamurit, që sot ishte i rrethuar nga punimet ndërtimore.

XS
SM
MD
LG