Lidhje

OBSH, thirrje për një marrëveshje të re ndërkombëtare për pandemitë


OBSH, thirrje për një marrëveshje të re ndërkombëtare për pandemitë
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:48 0:00

Organizata Botërore e Shëndetësisë kërkoi një marrëveshje ndërkombëtare për të ndihmuar parandalimin dhe luftën ndaj pandemive të ardhshme. Thirrjet vijnë pak pas shfaqjes së variantit të ri dhe shumë shqetësues të COVID-19, Omicron.

XS
SM
MD
LG