Lidhje

Turqi, kriza ekonomike dhe refugjatët


Turqi, kriza ekonomike dhe refugjatët
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Lira turke ka shënuar një rënie prej 45% këtë vit, duke shkaktuar shqetësime se vështirësitë ekonomike mund t’i shtojnë edhe më tej tensionet lidhur me praninë e miliona refugjatëve në atë vend.

XS
SM
MD
LG