Lidhje

SHBA mbështet krijimin e traktatit global për pandeminë


SHBA mbështet krijimin e traktatit global për pandeminë
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:29 0:00

Mes shtimit të shqetësimeve lidhur me variantin e ri Omicron të koronavirusit, administrata e Presidentit Biden po mbështet përpjekjet e Organizatës Botërore të Shëndetësisë për të krijuar një marrëveshje ndërkombëtare mbi gatishmërinë dhe reagimin ndaj pandemisë në të ardhmen.

XS
SM
MD
LG