Lidhje

Shqipëri, detyrim i vaksinimit anti Covid për administratën publike


Shqipëri, detyrim i vaksinimit anti Covid për administratën publike
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:22 0:00

Në Shqipëri, komiteti teknik i ekspertëve rekomandoi sot detyrimin për vaksinim e të gjithë punonjësve të administratës publike, supermarketeve dhe qendrave tregtare, ndërsa miratoi aplkimin e dozës së tretë të vaksinës për të gjithë qytetarët mbi 18 vjeç.

XS
SM
MD
LG