Lidhje

Intervistë me Mimi Kodhelin, Zv/Presidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s


Intervistë me Mimi Kodhelin, Zv/Presidente e Asamblesë Parlamentare të NATO-s
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:36 0:00

Zv.Presidentja e Asamblesë Parlamentare të NATO-s e dhe Kryetarja e Komisionit parlamentar të Shqipërisë për Politikën e Jashtme, Mimi Kodheli ndodhet në Uashington ku mori pjesë në punimet e Forumit Transatlantik të Asamblesë.

XS
SM
MD
LG