Lidhje

SHBA miraton kërkesa më të rrepta udhëtimi pas zbulimit të rasteve me Omicron


SHBA miraton kërkesa më të rrepta udhëtimi pas zbulimit të rasteve me Omicron
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:16 0:00

Presidenti Joe Biden njoftoi masa më të rrepta testimi për udhëtarët që hyjnë në vend, një zgjatje të kërkesave për mbajtjen e maskave në transportin publik, si dhe një premtim për të ofruar 200 milionë doza të tjera të vaksinave kundër COVID-19 për vendet e tjera në muajt e ardhshëm.

XS
SM
MD
LG