Lidhje

Blinken hedh poshtë pretendimet ruse për kërcënime nga Ukraina


Blinken hedh poshtë pretendimet ruse për kërcënime nga Ukraina
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:36 0:00

Sekretari amerikan i Shtetit, Antony Blinken, u takua të enjten në Stokholm me ministrat e jashtëm të Ukrainës dhe Rusisë, mes shqetësimeve për shtimin e trupave ushtarake në kufirin mes dy vendeve.

XS
SM
MD
LG