Lidhje

Personat me aftësi të kufizuara vazhdojnë të përballen me vështirësi


Personat me aftësi të kufizuara vazhdojnë të përballen me vështirësi
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Në Shqipëri, personat me aftësi të kufizuara vazhdojnë të përballen me vështirësi që lidhen me mungesën e infrastrukturës së përshtatshme për ta, si dhe shkollimin dhe punësimin.

XS
SM
MD
LG