Lidhje

BEI në Shqipëri, financime për rimëkëmbjen ekonomike


BEI në Shqipëri, financime për rimëkëmbjen ekonomike
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:36 0:00

Zv. Presidentja e Bankës Europiane të Investimeve, Lilyana Pavlova në një intervistë për Zërin e Amerikës dha detaje mbi marrëveshjen e nënshkruar me Bashkinë e Tiranës për përmirësimin e rrjetit të ujësjellësit, dhe e konsideroi këtë operacionin më të madh të BEI në Shqipëri.

XS
SM
MD
LG